Konkurs pt. "Zabawki z odpadów"

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci

zachęcamy do udziału w konkursie plastyczno-technicznym pt. "Zabawki z odpadów"

i wykonanie przestrzennej pracy o tematyce związanej z segregacją odpadów i odzyskiem surowców wtórnych

w dowolnej technice (tworzenie nowych form z surowców wtórnych metodą up-cyclingu,

czyli odzyskując rzeczy, które są już niepotrzebne a wciąż czyste).

1. Technika wykonania pracy jest dowolna.
  2. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu dowolną ilość prac.
  3. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w 2 kategoriach wiekowych: I – dzieci 3 i 4 letnie, II – dzieci 5 i 6 letnie
  4. Na dołączonej do pracy metryczce należy umieścić dane autora pracy: imię i nazwisko, wiek.
  5. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na upublicznienie prac i danych osobowych uczestników w Internecie.
  6. Prace konkursowe składać do dnia 15 kwietnia 2022 r. Po tym terminie prace nie będą przyjmowane.
  7. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród oraz pamiątkowych dyplomów odbędzie się 20 kwietnia 2022 r.
  8. Komisja powołana przez organizatora oceniać będzie: pomysłowość, wkład pracy i estetykę wykonania.
  9. Wszystkie prace zostaną zaprezentowane w przedszkolu na specjalnie zorganizowanej wystawie oraz na Facebook’u placówki.
  10. Werdykt komisji konkursowej zostanie zamieszczony na stronie internetowej przedszkola.
  11. Prace zostaną zwrócone uczestnikom konkursu.

Organizatorzy: Alicja Honkisz, Agnieszka Moryc-Drabik