Wyniki konkursu "Ozdoba świąteczna"

 

Wyniki konkursu "Ozdoba świąteczna":

- Kategoria wiekowa 3-4 latki:

I miejsce

Maciak Natan, Rychlicka Lidia, Dacyna Kornelia

II miejsce

Trzaska Antonina, Graduszewska Hana

III miejsce

Machnik Julia

Wyróżnienia

Antos Karolina, Mikunda Urszula, Dalbiak Natalia, Łyko Mikołaj, Dudzik Wojciech, Bogaczyk Julia, Półtorak Franciszek, Miśkiewicz Patryk, Stelmach Marcelina, Orczyk Barbara, Olender Zofia, Widło Zoja, Dudzik Jagoda, Ładyka Pola

Udział

Wielgus Adam, Stanek Krystian

- Kategoria wiekowa 5-6 latki:

I miejsce

Węgrzyn Antonina, Duśko Maciej, Trybus Tadeusz

II miejsce

Skulski Ksawery, Trzaska Kajetan, Zyguła Wojciech, Machnik Maja

III miejsce

Kosiba Milena, Cegła Alicja, Musiał Amelia

Wyróżnienie

Antos Adam, Bednarek Daria, Morawska Lena, Król Alicja, Liber Zofia, Jurek Julian, Schar Gaja, Kujawski Olaf, Michalska Gabriela, MIśkiewicz Amelia, Szczerbowski Szczepan, Wcisło Adam, Kura Emilia, Bogaczyk Zuzanna, Cygal Julia

Udział

Włosek Julia, Tłustowski Adam, Wielgus Martyna, Dobek Julia