Ogólne informacje dotyczące dokonywania opłat za przedszkole.

1. Listy zawierające informacje o wysokości opłaty za przedszkole za poprzedni miesiąc są wykładane do wglądu w szatni, na początku każdego miesiąca. Rodzice we własnym zakresie powinni zadbać o to aby uzyskać informację o wysokości kwoty i terminowym dokonaniu opłaty za przedszkole.

2. Opłata za poprzedni miesiąc powinna być dokonana nie później niż do 10 dnia bieżącego miesiąca. Przykładowo za wrzesień opłata powinna być dokonana najpóźniej 10 października.

3. Opłaty dokonuje się na rachunek bankowy przedszkola: Bank PKO BP SA: 47 1020 2892 0000 5502 0590 3754
Przy dokonywaniu opłaty należy pamiętać o wpisaniu w tytule przelewu przede wszystkim imienia i nazwiska (ewentualnie dodatkowo numeru PESEL) dziecka, za które dokonywana jest opłata.

4. UWAGA ! Planowane jest uruchomienie funkcjonalności polegającej na e-mailowym informowaniu rodziców o wysokości opłaty za przedszkole. W związku z tym uprasza się o zaktualizowanie adresów e-mail jakie zostały przez Państwa podane do wiadomości przedszkola.

Przykładowy formularz przelewu.

Numer rachunku: 47 1020 2892 0000 5502 0590 3754
Nazwa odbiorcy: Samorządowe Przedszkole nr 98
Adres odbiorcy: os. Centrum B 11, 31-928 Kraków
Kwota: xxx,xx
Tytuł przelewu: imię nazwisko dziecka, Przedszkole nr 98

Należy wstawić odpowiednią kwotę oraz obowiązkowo imię i nazwisko dziecka.

Należy pamietać aby było wpisane imię i nazwisko dziecka, a nie rodzica!

Opłaty za korzystanie z przedszkola w roku szkolnym 2018/2019 - źródło: http://www.bip.krakow.pl

5. Stawka żywieniowa dzienna:

• 3 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek): 7,00 zł
  • 1 posiłek (obiad): 4,20 zł
  • 2 posiłki (śniadanie + obiad ): 5,95 zł
  • 2 posiłki (obiad + podwieczorek): 5,25 zł

6. Wysokość opłat za świadczenia (bez wyżywienia):
a) w godz. 8.00 – 13.00: bezpłatnie
b) za każdą godzinę korzystania ze świadczeń poza czasem określonym w pkt. „a” – 1 zł. Dla rodziców objętych Programem Krakowska Karta Rodzinna 3+ 0,50 zł. Dzieci sześcioletnie korzystają z pobytu w przedszkolu nieodpłatnie.

7. Opłata za korzystanie z usług przedszkola (w tym za wyżywienie) pobierana jest z dołu po zakończeniu danego miesiąca, w terminie do 10 dnia kolejnego miesiąca.

8. Opłaty podlegają zwrotowi tylko w przypadku całodziennej nieobecności dziecka w danym dniu w przedszkolu (liczone na koniec miesiąca). Zwrot następuje poprzez obniżenie opłat za pobyt dziecka w przedszkolu w kolejnym miesiącu.

9. W przypadku wydłużenia dziennego czasu pobytu poza godziny określone w umowie dopłata doliczana jest do opłaty za następny miesiąc.

10. Opłaty dokonuje się na rachunek bankowy przedszkola.