1% podatku

Drodzy Rodzice!

Zbliża się czas rozliczania podatku za 2016 rok, a tym samym będzie możliwość przekazania 1% podatku dla wybranej organizacji pożytku publicznego. Zachęcam Państwa do przekazania 1% podatku na rzecz naszego przedszkola - Samorządowe Przedszkole nr 98 w Krakowie. W ubiegłym roku dzięki środkom przekazanym nam jako 1% podatku otrzymaliśmy kwotę 800 zł i mogliśmy dodatkowo kupić trochę zabawek, o czym zapewne dzieci wspominały w grudniu. Była tego niewielka ilość, bo wyszło 200 zł dla jednej grupy. Gdyby w tym roku udało nam się pozyskać kwotę wyższą, można by poczynić większe zakupy.

Na naszej stronie internetowej zamieszczona jest przykładowa informacja w jaki sposób zadeklarować w rocznym zeznaniu podatkowym przekazanie 1% podatku na rzecz naszego przedszkola.

Zachęcam raz jeszcze do przekazania 1% podatku na rzecz naszego przedszkola. Pieniądze pozyskane w ten sposób przełożą się bezpośrednio na komfort Waszych dzieci.  Za przekazane pieniądze z góry dziękuję.

Dyrektor Przedszkola