Informacja dla Rodziców 6-latków

Drodzy Rodzice dzieci 6-letnich,

Zadania dla 6 latków będą umieszczane systematycznie na naszej stronie internetowej. Wszystko po to, aby (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji) nie przerywać realizacji podstawy programowej. Prosimy zadania i materiały drukowane wypełnione przez dzieci 6-letnie, gromadzić do "Magicznych teczek 6-latka"
(biała teczka ozdobiona i podpisana własnoręcznie przez nasze wspaniałe 6 - latki).

Prosimy Rodziców dzieci 6- letnich o potwierdzenie zapoznania się z powyższą informacją poprzez wysłanie tekstu na adres e-mailowy przedszkola:
przedszkole98@interia.pl

Zapoznałem/ zapznałam się z wiadomością na stronie internetowej P- 98
dotyczącą zadań dla 6-latków i gromadzenia kart pracy
imię i nazwisko rodzica  - mama/tata .................. (imię dziecka) z gr ....

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, sugestie prosimy kierować na adres e-mailowy: przedszkole98@interia.pl
Pozdrawiamy.