Podziękowania dla rodziców

Serdeczne podziękowania dla rodziców Weroniki L. z grupy III za środki dezynfekujące.

Rok szkolny 2019/20

Semestr I

Grupa I

- tata Natana, tata Zosi L., mama Marysi - materiały papiernicze;

- mama Bartka S., mama Mai Kw., mama Darii, mama Julii D. – układanki, gry, książeczki;

- mama Kajetana – fotograficzna relacja z „Pasowania na Przedszkolaka”.

Grupa II

- rodzice Maćka D. za puzzle “Droga”, nagrody, kolorowanki, grzyba hubę oraz materiały higieniczne;

- rodzice Tadzia T. za szopkę, materiały biurowe, zabawki drewniane, szablony, naklejki świąteczne, kartki urodzinowe;

- mama Anastazji S. za książeczki;

- rodzice Grzesia S. za puzzle.

Grupa III

- rodzice Bruna B., Bartka R., Kuby F.B. za zabawki, gry i książki;

- mama Ewy H. – puzzle, książeczki.

Grupa IV

- rodzice Karola P. za grę memory, szachy, pisaki;

- rodzice Julii J. za książkę “Piosenki dla Przedszkolaka”, naklejki, gry edukacyjne, planszowe i logiczne, puzzle;

- rodzice Jasia R. za klocki, piasek kinetyczny;

- mama Antosia O. za klocki;

- mama Mai D. za kolorowanki

- rodzice Emilki G. za puzzle.

Wspólne podziękowania:

rodzicom Aniki K. i Gabrysia K. za płyty z wydawnictwa “Bliżej Przedszkola”,

a szczególnie p. Konarskiemu za warsztaty muzyczne z udziałem kwartetu smyczkowego.

Semestr II

Grupa I

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom dzieci z gr. I, którzy chętnie angażują się w życie grupy.

W szczególności:

Mamom: Ali C., Zosi B. oraz Babci Mai Kw. za upieczenie wspaniałych ciast z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Mamom: Mai Kw. i Maciusia za włączenie się w akcję czytania dzieciom w naszej grupie.

Mamie Ali K. za materiały, tasiemki, koraliki, które wykorzystamy do prac plastycznych i dekoracji sali.

Mamie Marysi za pudełka i puzzle.

Mamie Mai Kw. za pluszaki.

Mamie Leny za systematyczne wspieranie przedszkola produktami higienicznymi.

Babci Mai K., mamie Darii, tacie Antosi za udział w akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

Grupa II

- rodzice Tadzia - gry edukacyjne (Świat wokół nas, Zakupy), puzzle "Kosmos", udział w akcji Cała Polska Czyta Dzieciom (mama Tadzia);

- rodzice Maciusia - udział  w akcji Cała Polska Czyta Dzieciom (mama), warsztaty dla dzieci "Aniołki" (mama), upominki, dodatkowe środki higieniczne, ciastka na Dzień Babci i Dziadka, fragmenty drzewa (tata) na przyszły projekt "Drzewa";

- tata Milenki - udział w akcji Cała Polska Czyta Dzieciom;

- mama Amelki B. S. - książeczki dla dzieci;

- rodzice Olafka - dodatkowe środki higieniczne;

- rodzice Wojtusia - pączki, pyszne babeczki na Dzień Babci i Dziadka;

- mama Anastazji - seria kilkudziesięciu książeczek "Masza i Niedźwiedź";

- mama Tuanki - duże puzzle, autka, książeczki;

- rodzice Grzesia - ciasto na Dzień Babci i Dziadka.

Serdeczne podziękowania za udział w projekcie "Zegar" i dstarczenie na czas projektu domowych zegarów różnego rodzaju (w tym także klepsydr):

Maciuś (książka, pomoce dydaktyczne - zdjęcia zegarów), Emilcia (zegarek, gra edukacyjna), Filipek, Amelka M., Czesław, Wojtuś, Adaś A., Olaf, Milenka, Gabryś, Amelka B. S., Grześ.