Informacje grudniowe

 

Drodzy Rodzice !!!

06.12.2021r  (poniedziałek)
odwiedzi nas w przedszkolu
Św. Mikołaj
.
Prosimy o strój odświętny.

22.12.2021r  (środa)
w przedszkolu odbędzie się uroczysty
OBIAD WIGILIJNY.
Prosimy o strój galowy
(biała bluzka, spodnie lub spódniczka w ciemnym kolorze).

Dziękujemy.

 

Konkurs plastyczny "Ozdoba świąteczna"

 

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do udziału

w konkursie pt: “OZDOBA ŚWIĄTECZNA”

Cel konkursu:

- Rozpowszechnianie bożonarodzeniowego nastroju

- Propagowanie tradycji związanej ze Świętami Bożego Narodzenia

- Rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej uczestników

Prace będą oceniane w kategoriach wiekowych: dla 3-4 latków oraz dla 5-6 latków

Uczestnicy otrzymają dyplomy a zwycięzcy dodatkowo nagrody rzeczowe.

Kryteria oceniania: - Wrażenia artystyczne

- Oryginalność, pomysłowość, kreatywność

- Wkład pracy, estetyka wykonania

Konkurs trwa do 14.12.2021. Po tym terminie prace nie będą przyjmowane.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 17.12.202

Dzień Pluszowego Misia

 

Drodzy Rodzice

Dnia 25 listopada (czwartek) obchodzimy

Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Prosimy, aby dzieci w tym dniu przyniosły swoje ukochane misie-przytulanki.

Czekają nas wesołe zabawy.

Dziękujemy 

Informacja

 

Drodzy Rodzice!!!

Kalendarze i zdjęcia
zamówione dodatkowo
są dostępne w szatni
naszego przedszkola.

Wyniki Konkursu Patriotycznego

 

Wyniki Konkursu Patriotycznego

„Byli takimi jak my: chłopcami i dziewczynkami

a zostali wielkimi Polakami” pod patronatem IPN

Grupy młodsze:

Kategoria: recytacja

I miejsce:

Hanna Graduszewska, Zofia Olender, Luna Konarska

II miejsce:

Piotr Rutkowski, Maria Frączek, Lidia Rychlicka

III miejsce:

Piotr Marczak

Wyróżnienie:

Adam Brzeski

Kategoria: praca plastyczna

I miejsce:

Antonina Trzaska, Zofia Olender

II miejsce:

Wojciech Dudzik, Jagoda Dudzik

III miejsce:

Natalia Dalbiak

Wyróżnienie:

Adam Wielgus, Julia Machnik

 

Grupy starsze:

Kategoria: recytacje

I miejsce:

Maja Kwiatkowska, Antonina Węgrzyn, Amelia Miśkiewicz

II miejsce:

Kajetan Trzaska, Alicja Cegła, Aniela Rutkowska, Czesław Grabczak, Milena Kosiba

III miejsce:

Julia Włosek, Emila Kura

Wyróżnienie:

Maria Skruch, Maciej Piróg, Julia Cygal, Amelka Buczek- Skowera, Magdalena Walczak

Kategoria: praca plastyczna

I miejsce:

Maja Kwiatkowska, Duśko Maciej

II miejsce:

Bartosz Serafin, Alicja Król, Julian Jurek, Czesław Grabczak

III miejsce:

Julia Dobek

Wyróżnienie:

Julia Włosek, Daria Bednarek, Zofia Bodzak, Martyna Wielgus, Lena Morawska, Grzegorz Smoliński, Zofia Liber, Aniela Rutkowska, Alicja Cegła, Maria Skruch, Tadeusz Trybus, Maja Machnik

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu oraz ich rodzicom.

Życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu talentów i umiejętności naszym przedszkolakom:)

Ważne informacje

 

Drodzy Rodzice!!!

08.11.2021r (poniedziałek)
będą robione zdjęcia świąteczne.
Prosimy o strój odświętny.

10.11.2021r (środa)
DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI.
Prosimy o strój galowy
(biała bluzka, spodnie lub spódniczka w ciemnym kolorze).

Dziękujemy.

 

Strony